Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

Karşınızdaki kişinin size yalan söylediğini nasıl anlarsınız? 

Bazen karşınızdaki insanın size doğruyu söyleyip, söylemediğinden emin olamazsınız. Bu gibi durumlarda soğuk kanlı olarak, size doğru mu söylüyor yoksa yalan mı söylüyor kolaylıkla anlayabilirsiniz. İşte bunu anlamanın yolları…

Öncelikle karşınızdaki kişiye tam olarak inanmadığınızı ona belli etmeyin. Aksine Anlattığı tüm hikayeyi dikkatle dinleyin ve inanmış gibi yapın. Daha sonra beklemediği bir anda konu ile ilgili bir soru sorun. Eğer kekelemeye başladıysa, heyecanlandıysa ya da bir süre sessiz kaldıysa büyük ihtimalle size yalan söylemiş demektir.

REKLAM ALANI

Size birşey anlatırken panikliyorsa ya da sizi inandırmak için ekstra bir çaba sarfediyorsa yalan söylüyor olabilir.

Samimiyetsiz bir şekilde gülümseyerek birşeyler anlatıyorsa, kritik sorular sorun. Tutarsız cevaplarıyla kendini ele verecektir.

En önemlisi sezgilerdir. Eğer genel olarak şüpheci bir yapıya sahip olmadığınız halde, konu ile ilgili şüpheye düştüyseniz sezgilerinize güvenin ve peşini bırakmayın. Tabii peşini bırakmayayim derken, çok ileri gidip kendinizi yormayın. Zamana bırakın.

Beden dili her zaman kişiyi ele verir. Eğer konuşurken saçlarıyla sürekli oynuyorsa, gözülerinize bakmaktan kaçınıyorsa yalan söylüyor olabilir.

Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle