Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

Sarkık Kollar Nasıl Sıkılaştırılır?

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

Kadınların en büyük kabusu kol sarkmaları

Kol sarkmaları, kollardaki deri ve derialtı dokusunun yapısının zayıflığından dolayı bu bölgede ki yağ birikimleri ve deri sarkmasının hemen gözle görünür şekilde belli olması haldir. Özellikle kilo  veren kadınlarda daha sık görülmektedir. Bu da sadece diyet yaparak halledebileceğiniz bir problem olmadığını ve diyetin yanında spor yapmak gerektiğini de biir kez daha kanıtlamaktadır. Spor derken tabii daha çok ağırlığa ve kuvvete dayalı spor yapmak gerekmektedir. Çünkü bu bölge  daha çok kasları sıkılaştırarak düzeltmemiz gereken bir bölgedir.

Peki kollarımızı nasıl sıkılaştıracağız ?

REKLAM ALANI

Kollarımızdaki sarkıklıklardan kurtulmak için yapmamız gereken en etkili yöntem düzenli bir şekilde ağırlık kaldırmak suretiyle spor yapmaktır. Spor yaparken dikkat etmemiz gereken şeylerin başında aşırı yüklenme yapmamak ve mümkün olduğunca en az ağırlıktan başlayarak çalışmaktır. Kollarımızı ilk günden alışkın olmamalarından dolayı ağır ağırlık kaldırarak daha fazla yorar ve zarar veririz. İlk haftalarda maksimum birer kiloluk ağırlıklarla başlamamız gerekmektedir. Hergün yapıyorsanız egzersizleri iki haftada bir ağırlık miktarını bir doz arttırabilirsiniz. Ama dikkat etmek gereken bir konuda sarkıklıktan kurtulmak isterken aşırı kas da yapmamaktır. Bu yüzden ağırlık kaldırma işlemini haftada dört veya beş defa yapmalısınız. Kaldırma seferleri de çok önemlidir. İlk haftalarda beşer defadan ikişer parti olarak çalışmalısınız. Daha sonra her ay ikişer parti arttırarak devam etmeli ve dört de kalmalısınız yani beşer defadan dört set haftada dört veya beş gün en iyi süredir.

Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle