Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

Saçınızı Yıkarken Bunlara Dikkat Edin

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

Bir kadının en çok dikkat çeken yerlerinden biri hiç şüphesiz saçlarıdır. Ancak maalesef saçlarımızı zaman zaman ihmal ediyor ve ihtiyacı olan ilgiyi göstermiyoruz ya da farkında olmadan zarar veriyoruz. Saçlara zarar veren en önemli faktörlerin başında yanlış yıkama geliyor. Peki saçlarımızı yıkarken nelere dikkat dikkat etmeliyiz?

İlk olarak saçlarınızı sıcak suyla iyice ıslattığınızdan emin olmalısınız.
Saçınıza süreceğiniz şampuan miktarının bir misket büyüklüğünü geçmemesine özen göstermelisiniz.
Şampuanı saçınıza yedirirken saç derinize ve saç köklerine parmak uçlarınızla masaj uygulaması yapın. Fakat bu uygulamada, saçlarınızın çıktığı yöne doğru yapmaya özen gösterin.
Saçlarınızı durularken sıcak su yerine, soğuğa yakın su kullanmalısınız. Çünkü durulama aşamasındaki sıcak su saç derinizde kurumalar yapabilir.Ayrıca soğuk suyla yıkanan saçlar, kuruttuğunuz zaman daha parlak ve canlı duracaktır.
Saç kreminizi kesinlikle saç köklerine ve saç derinize sürmeyin. Saçınızın orta kısımlarından sürmeye başlayarak, uçlara doğru iyice saçınıza yedirin.

Tekrar soğuk suyla durulayarak saç yıkama işleminizi bitirin. Fakat saçınızın saç kremi ve şampuandan tamamen arınmış olmasına dikkat edin.

REKLAM ALANI
Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle