Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

Nicole Kidman Öldü mü?

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

Huzur içinde yat Nicole Kidman

 

Nicole Kidman gerçekten intiharın eşiğinde mi… Yoksa öldü de gerçek saklanıyor mu.

REKLAM ALANI

Hollywood’un güzel oyuncusu Nicole Kidman son üç gündür dudak uçuklatan söylentilerin odak noktasında.

Bir İtalyan sitesi Kidman’ın artık yaşlandığı için yapımcı ve yönetmenlerin eskisi kadar ilgisini çekmediği bu yüzden de depresyonda olduğunu ileri sürdü.Aynı site, Kidman’ın yakın arkadaşı olan modacı L’wren Scott’ın ölümüyle sarsıldığını bunun da depresyonunu artırdığını yazdı.

İtalyan sitesinin iddiasına göre Nicole Kidman’ın kocası Keith Urban ile de arası açık. Bir müzik yarışmsının jürisinde yer alan Keith Urban’ın ailesine eskisi kadar vakit ayıramadığı bunun da güzel oyuncuyu üzdüğü ileri sürüldü.

Sosyal medyada geçtiğimiz Pazar günü Nicole Kidman’ın öldüğü haberleri yayıldı. R.I.P Nicole Kidman (Huzun İçinde Yat Nicole Kidman) adıyla açılan sayfada ünlü oyuncunun öldüğü duyuruldu.

Kidman’ın ölümüyle ilgili iddia söz konusu sayfada “Pazar günü saat 11:00′da bizim sevgili oyuncumuz Nicole Kidman öldü. Kidman 20 Haziran 1967′de Honolulu’da doğdu. Onu çok özleyeceğiz ama unutmayacağız. Lütfen ona olan sempatinizi ve taziyelerinizi bu sayfayı beğenerek ya da yorum yazarak belirtiniz “notuyla duyuruldu.

Facebook sayfası bir anda milyonlarca kişinin “beğeni” aldı. Kidman’ın çok sayıda hayranı üzüntülerini belirten mesajlar paylaştı.

Ancak daha sonra bunun bir internet şakası olduğu ortaya çıktı. Kidman’ın çok sayıda hayranı bu tuhaf şakayı hiç de komik bulmadıklarını belirtti.

Tüm bu söylentilere son noktayı Kidman’ın sözcüsü ünlü oyuncunun hayatta ve sağlıklı olduğunu söyleyerek koydu.

Yazının Tamamı İçin Tıklayın…

Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle