Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

İLK BULUŞMA KRİZİ: NE GİYSEM!!!

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

İlk buluşma kadınlar için ne kadar önemliyse, çaktırmasalar da erkekler içinde neredeyse aynı derecede öneme sahiptir. Herkesin bildiği bir konu var, erkekler ilk önce dış görünüşünüze aşık oluyor. Yani ilk buluşmada dış görünüş, ikinci buluşmada karakteriniz ön plana çıkıyor, erkeklerin gözünde… Kadınların ilk buluşmalarda yaşadığı en büyük streslerden biri tartışmasız ”Ne giysem?!” krizidir. Bu krizi sizin biraz daha rahat atlatmanız için önerilerimize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz…

Öncelikle buluşma yeri çok önemlidir. Kıyafetiniz kesinlikle gittiğiniz mekanın konseptine uymalıdır.
İlk buluşmada yapılan en büyük hatalardan biri, seksapalitenizi ön plana çıkarmaktır. Ne çok fazla dekolte tercih edin, ne de içinde sıkışıp kalacağınız çok kapalı bir kıyafet. Dekolte seçiminde kadınlar tercihini genelde göğüs dekoltesinden yana kullanı. Ancak göğüs dekoltesinde çatal kısmının açıkta kalmamasına dikkat etmelisiniz.
Erkeklerin en nefret ettiği kıyafet seçimlerinden biride, sürekli çekiştirerek düzeltmek zorunda kaldığınız modellerdir. Şık ama rahat modeller seçmelisiniz.
Renkli kıyafetler seçmeye çalışın. Renklerin ön planda olduğu modeller oldukça dikkat çekicidir ve erkekler dikkat çeken kadınlardan hoşlanır.
Kıvrımlarınızı ortaya çıkaran modeller tercih edin. Dekoltede aşırıya kaçmadığınız sürece, kıvrımlarınızı ortaya çıkarın. Erkeklerin en sevdiği görüntülerden biridir.

 

REKLAM ALANI
Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle