Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

Hangi Cilt Tipi, Hangi Çeşit Fondöten Kullanmalı?

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

Kusursuz makyajın olmazsa olmazı fondöten öyle bir etkiye sahiptir ki, bir anda kişiyi bambaşka bir görüntüye taşıyabilir. Ancak cilt tipine uygun tercihler yapılmadığı zaman, pürüzsüz bir cilt yerine, pul pul duran ya da parlayan bir yüzle karşı karşıya kalabiliriz. peki hangi cilt tipi, hangi çeşit fondöten tercih etmeli?

Yağlı Ciltler:

Yağlı ciltler için en uygun fondöten pudralı ve krem formunda olanlardır. Bu çeşit fondötenler yüzünüzün parlamasını önleyecek ve cildinizin kusursuz görünmesini sağlayacaktır.

REKLAM ALANI

Kuru Ciltler:

Kuru cildi olan kişiler için en uygun olan fondöten, sıvı formunda olanlardır. Hem kullanışı oldukça rahattır, hem de yüzünüzün kuruyup pul pul durmasını engelleyecektir.

Normal Ciltler:

Normal ciltler sıvı, krem ya da köpük formunda hemen hemen her çeşit fondöten kullanabilir. Ancak içlerinde en uygun olanı sıvı fondötenlerdir. Sıvı formundaki fondötenler cildinizin kusursuz görünmesini sağlayacaktır. Parlama olursa hafif bir pudra ile yüzünüzü matlaştırabilirsiniz.

Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle