Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

Evliliği Öldüren Cümleler

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

Çok büyük umutlarla, büyük bir bir aşkla hayatlarınızı birleştirdiğiniz gün aslında mutlu son değil, mutlu bir başlangıçtır. Bu mutluluğu daim kılmanın yolu ise, çiftlerin birbirlerine olan davranışlarından geçiyor. Genelikle evlendikten sonra çiftler amaçlarına ulaşmış gibi davranıp, kendilerini bırakıyorlar, o eski ince düşüncelerden, anlayışlı insanlardan ve sonunda aşık bir çiftten eser kalmıyor.

Evliliklerde kesinlikle söylenmemesi gereken bazı cümleler var. Birçok kişi zaman zaman bu cümleleri eşine karşı kullanmış olabilir, çok büyük bir sıkıntı yok bunda. Ancak bu cümleler eğer her geçen gün farkında olmadan daha sık kullanılmaya başlandıysa tehlike sinyalleri çalmaya başlamıştır ve bir an önce müdahale edilmesi gerekmektedir.

Evliliği Öldüren Cümleler:

REKLAM ALANI

Ben biliyordum!!!

Bu iki kelimelik kısa cümle, en sert ve sinir bozucu cümlelerden biridir. Evet gerçekten haklı olabilirsiiz ama evliliğiniz için bu cümleyi kullanmaktan kaçınmalı, daha yumuşak kelimeler seçilmelidir.

Keşke!!!

Keşkeyle başlayan herhangi bir cümlenin sonu kavgaya ya da tartışmaya gidebilir. Bu tek kelime bir anda evliliğinizi bitirebilecek tehlike içermektedir.

Bak Onun Kocası/Karısı Böyle Yapıyor!!!

Başka biriyle karşılaştırılmak kadar itici ve sinir bozucu birşey yoktur. Bu cümle karşınızdaki insanı demoralize etmekten başka hiçbir işe yaramaz.

Sen Yapamazsın!!!

Eğer karşınızdaki insanı kendinizden uzaklaştırmak istiyorsanız bu cümleyi sık sık kullanabilirsiniz. Sen Yapamazsın ver ben yaparım cümlesi, eşinizi yetersiz görmekten başka birşey değildir.

Başım Ağrıyor!!!

Özellikle kadınların yatakta kullandıkları en sık bahanelerden biridir… Yatakta eşlerin sık sık birbirlerine bahaneler üretmesi, çiftin arasındaki bağı koparacak, çok büyük bir tehlikedir.

Ben Senin İçin Bunları Yaptım!!!

Zamanında eşiniz için yaptığınız şeyleri, ”Ben senin için onu yaptım, bunu yaptım” şeklinde sürekli önüne koyuyorsanız, evliliğiniz büyük tehlike altında demektir. Biran önce kendinizi toparlamanız gerekmektedir.

 

Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle