Yaren Wordpress Moda, Sağlık, Dekorasyon, Kadın Portal Teması

Deniz Akkaya Tekirdağ’da Anneler Gününü kutladı

Sanatçı Sura
Albüm Nefret Ediyorum (2020)
Şarkı Dinle
Hit 10680 indirme
Haftalık Hit 7832 Haftalık indirme.
Boyut 2.57 MB
Tarih 22 Haziran 2020 , Pazartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 7 puan. 134 kişi puan verdi.
Açıklama

‘Anneme Hediye Tasarlıyoruz’ etkinliği kapsamında Tekira AVM’de çocuklar ve anneleri ile beraber hediye tasarlayan Akkaya, hediyelerin hazırlanmasında çocuklara yardımcı oldu.

Akkaya anneliğin önemine dikkat çektiği konuşmasında “Anne olmak dünyanın en güzel duygusudur ancak bir o kadarda zordur. Bugün burada siz değerli çocuklarımızın annelerine verecekleri hediyeleri hazırlayacağız. Bu hediyeler onlar için değersiz çünkü siz onlara verilebilecek en güzel hediyelersiniz. Hediye yaparken annenizin sevdiği renklere tarzına dikkat edin. Bu etkinliğimize katılan tüm çocukları kutluyorum. Anneye hediye hazırlamak kadar zevkli ve gurur verici başka bir etkinlik olamaz. Umarım böyle etkinlikler taşradaki çocuklarımıza da ulaşabilecek düzeyde olur. Buradan tüm annelerin Anneler Gününü kutluyorum” dedi.Çocukların Deniz Akkaya’nın yardımıyla hazırladıkları hediyeleri annelerine verdiği etkinliğin sonunda etkinliğe katılanlar Deniz Akkaya ile bol bol fotoğraf çektirdi.

REKLAM ALANI
Sura ile ilgili en çok aranan terimler.

Sura Dinle indir, Sura Dinle mp3 indir, Sura Dinle mp3 indir dur, Sura Dinle telefona indir, Sura Dinle şarkı sözleri, Sura Dinle bedava mp3 indir, Sura Dinle mobil dinle