3. Sınıf İngilizce Testleri

İçerikler yüklenirken farklı testleri çözebilirsiniz.

Kategori Açıklaması

3. Sınıf İngilizce testleri çöz sayesinde birbirinden farklı kazanım kavrama testleri de çözebilirsiniz. 3. sınıf ingilizce testleri ingilizce öğretmenleri tarafından 3. sınıf İngilizce ders kitaplarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. İngilizce testleri kategorisinde farklı ünitelere ait bütün testler bulunmaktadır.

3. Sınıf İngilizce Testleri Çöz

3. sınıf ingilizce konuları testlerini bu kategori içerisinde çözebilirsiniz. Ayrıca 3. sınıf ingilizce etkinlikleri ingilizce öğretmenleri tarafından MEB, EBA güncel müfredatlarına uygun bir şekilde test haline getirildi ve testlerimiz arasına eklendi.

Örneğin 3. sınıf ingilizce testleri arasında my family testleri, kelimeler testleri, 1, ünite greetings testleri, ingilizce konuları testleri, 2.ünite testleri, 3. ünite testleri gibi birçok test bulunmaktadır. 3. sınıf ingilizce testlerin soru ve cevapları da testler arasında yer almaktadır. Bütün ünitelerin testlerini bu kategori de hem bulabilirsiniz.

Kazanım Kavrama Testleri

MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından 3. sınıf öğrencilerine hazırlanan kazanım kavrama testlerini de testlerimiz arasında bulabilirsiniz.

İngilizce testleri tamamen yeni eğitim öğretim müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. O yüzden bu testleri çözerken 3 .sınıf ingilizce konularını hızlı bir biçimde öğrenip sınavlardan yüksek puanlar alacaksınız.

Temel İngilizce Testleri

3. sınıf öğrencileri için ingilizce testleri çok önemlidir. Temelden ingilizceyi öğrenen çocuklar ileri de ingilizce derslerini çok seviyor ve ingilizce konularını hem çok iyi anlıyor hemde kendini sürekli geliştirmek için farklı etkinlikler yapıyor. İşte bu testleri öğrencilerimizi düşünerek hazırladık. Testler tamamen 3. sınıf öğrenci seviyesine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Öğrenciler testleri çözerken çok keyif alacaklar testleri çözen öğrenciler diğer testleri de çözmek isteyecektir.

MEB ve EBA Odaklı Testler

MEB ve EBA tarafından yayımlanan kaynaklar sürekli takip edilmektedir. Bu kaynaklar analiz edilir ve farklı türde birbirinden güzel ve farklı testler bu kategoriye eklenmektedir. Bütün üniteler ingilizce öğretmenler tarafından sürekli takip edilmekte ve ders çalışma etkinliklerine uygun testler hazırlanmaktadır. Yeni müfredata uygun testleri çözen öğrenciler konuları öğrenirken hem zorluk çekmeyecek hemde Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinde bulunan etkinliklerdeki soruların hepsini çözmeye çalışacaklardır. İngilizce ders kitabı çalışma etkinliklerinin bütünü takip edildiği için testlerde bu çalışma etkinliklerine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Testleri 3. sınıf öğrencileri güvenle çözebilir.