3. Sınıf Hayat Bilgisi Testleri

İçerikler yüklenirken farklı testleri çözebilirsiniz.

Kategori Açıklaması

3. Sınıf Hayat Bilgisi testleri çöz ve kazanım kavrama testleri gibi MEB, EBA odaklı bütün testleri çözebilirsiniz. 3. sınıf öğrencileri için sınıf öğretmenleri tarafından 3. sınıf hayat bilgisi konuları esas alınarak oluşturulan testlerimiz MEB güncel müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrencilerimiz bu konuları çözerken zorluk çekmeyecek tamamen seviyeye uygun hazırlanan testlerimiz sayesinde öğrenciler online test çözmenin keyfine varacaktır.

Örneğin okul heyecanım testleri, benim eşsiz yuvam testlerine benzer farklı ve güzle testler bu kategori de yer alacaktır. MEB ders kitaplarına ve ders çalışma etkinliklerine uygun olarak hazırlanan testler her eğitim – öğretim döneminde güncellenmektedir. Ayrıca 3.sınıf hayat bilgisi konuları test haline getirilip testlerimiz arasına eklenmiştir. Testleri çöz sayesinde öğrenciler 3. sınıf hayat bilgisi konularını çok iyi öğrenecektir. Yapılan hayat bilgisi deneme sınavlarında hepsini doğru yapacaklardır. Testlerin soru ve cevapları da testin sonunda ortaya çıkacaktır. Yanlış yapmış olduğunuz testler olursa tekrardan bunları dönüp kontrol edebilirsiniz.

Ders kitabı esas alındığı için konu özetleri de test haline getirildi ve öğrencilere bu ücretsiz testler hizmete sunuldu.