1. Sınıf Testleri

1.Sınıf testleri çöz sayesinde 1. Sınıfa ait dersler olan Hayat Bilgisi, Türkçe ve Matematik testleri çözebilirsiniz. 1. sınıf bilindiği üzere çocukların okul hayatına ilk adım attığı kademedir. Özellikle okuma yazma öğreniyorum konuları en önemli konular arasında yer alır. Birinci sınıf testleri sınıf öğretmenleri tarafından özenle hazırlanmaktadır. MEB kitapları esas alınarak hazırlanan bu testler sayesinde 1. Sınıf konularını çok iyi öğreneceksiniz. Testler arasında okuma yazma etkinlikleri konusuna ait özel testlerde bulunmaktadır. Gerek yazı yazma testleri ile de bu testler desteklenmiştir.

 

1. Sınıf Testleri Çöz

1.Sınıf dersleri arasında Türkçe, Hayat Bilgisi, Matematik dersleri yer almaktadır. Türkçe dersinde okuma yazma etkinlikleri bolca yer almaktadır. 1. sınıf matematik testleri, 1. sınıf Türkçe testleri, 1.sınıf hayat bilgisi testleri MEB ve EBA müfredatları esas alınarak hazırlanmıştır rahatlıkla çözebilirsiniz. Birinci sınıf testleri öğrenciler için çok önemlidir okula başladıkları dönem içerisinde bu testleri çözerek ders konularını hızlı bir biçimde öğrenebilirler. 1. sınıf eğlenceli etkinlikler, ilkokul yazma, matematik test soruları testler arasında yer alıyor. Testler sınıf öğretmenleri tarafından hazırlandığı için okuma yazma öğretimi sağlamaktadır.

1. Sınıf Türkçe Testleri

Okuma yazma etkinliklerinin önem kazandığı Türkçe dersinde birinci sınıf okuma yazma testleri bulunmaktadır. En eğitici Türkçe testleri ile Türkçe konularını öğreneceksiniz. 1. sınıf derslerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Okuma yazma öğreniyorum adlı testler ile okuma yeteneğinizi güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca artık hızlı okuma tekniklerini de geliştirebilirsiniz. 1.sınıf türkçe testleri çöz sayesinde 1. sınıflar derslerinde başarılı olacak ve zorluk nedir bilmeyeceklerdir.

1. Sınıf Matematik Testleri

1.sınıf matematik toplama konuları çok önemlidir. Toplama- çıkarma testleri ile matematiğin temel konularına ait testleri yapabileceksiniz. 1.Sınıf matematik problemleri sayesinde matematiği çok seveceksiniz ve matematik testi çözmenin keyfine varacaksınız. MEB matematik ders kitapları esas alınarak hazırlandığı için dersine çalışan öğrenciler için harika bir testtir.

1.Sınıf Hayat Bilgisi Testleri

1.Sınıf Hayat Bilgisi testleri çöz 2019 eğitim-öğretime göre sınıf öğretmenleri tarafından hazırlanmıştır. Birinci sınıf öğrencileri artık online sınav heyecanına ortak olabilecekler ve Hayat Bilgisi konuları hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Testlerin yanında 1. sınıf Hayat Bilgisi konu anlatımı da yer almaktadır. Değerlendirme testleri de sitemizde yer alıyor.

1.Sınıf Testleri İndir

1.sınıf testleri indir sayesinde pdf, genel değerlendirme testleri, karışık test, deneme sınavı çöz, soru bankası pdf gibi testleri indirebilirsiniz. Öğrencilere 1. sınıf testlerinde yardımcı olabilecek bütün içerikler bu testlerin arasında yerini alacaktır. 1. Sınıf Testleri bir bütün halinde bu testlerin arasında yerini alacaktır.